Yhteystiedot

Taitajankatu 2, 24240 Salo | asiakaspalvelu@edusalo.fi

Laskutustiedot

Hallinto

jyrksjoh.jpg

Toimitusjohtaja

Jyrki Sjöholm

0400533854

jyrki.sjoholm@edusalo.fi

Myynti ja markkinointi

 
Tarja Rask.jpg

Tarja Rask 

koulutussihteeri

044 7704 279

tarja.rask@edusalo.fi

 

Mika Rautiainen

myynti- ja markkinointipäällikkö

044 7704 585

mika.rautiainen@edusalo.fi

Opetus ja ohjaus

LiisaBoberg.jpg

Liisa Boberg

kotoutumiskoulutus, palvelualan työhön –koulutus

0447704577

liisa.boberg@edusalo.fi

   
ElinaPietila.jpg

Elina Pietilä

kotoutumiskoulutus

0447704633

elina.pietila@edusalo.fi

   
JohannaInkeroinen.jpg

Johanna Inkeroinen

kotoutumiskoulutus

0447704489

johanna.inkeroinen@edusalo.fi

   
PiaFriberg.jpg

Pia Friberg

uravalmennukset ja kotoutumiskoulutus, yleiset kielitutkinnot (YKI)

0447704599

pia.friberg@edusalo.fi

   
PaiviNieminen.jpg

Päivi Nieminen

uravalmennukset, kotoutumiskoulutus, työhönvalmennus

0447704692

paivi.nieminen@edusalo.fi

   
AnneVirta.jpg

Anne Virta

uravalmennus, työhönvalmennus

0447704480

anne.virta@edusalo.fi

   
AlttiJarvenpaa.jpg

Altti Järvenpää

tekniikan alan työhön –koulutus

0447704336

altti.jarvenpaa@edusalo.fi

   

Käyntiosoite

Edusalo | Taitajankatu 2 | 24240 Salo

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite

Salon seudun koulutus Oy, Y-tunnus: 2660023-1

Verkkolaskuosoite: 003726600231

Verkkolaskuoperaattori: CGI

Välittäjätunnus: 003703575029

Paperilasku

Salon seudun koulutus Oy

PL 157 / Laskut

24101 Salo

Yritystiedot

Tietosuoja ja evästeet